Kilka słów o nas.

Jesteśmy grupą pasjonatów w dziedzinie inżynierii techniki napędowej. Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie, zdobyte przy współpracy z największymi zakładami przemysłowymi w Europie.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie przekładni Bonfiglioli, zamienników przekładni i motoreduktorów oraz całych zespołów napędowych, w bardzo krótkim czasie - nawet do 7 dni.

Polityka działalności

Staramy się, aby każdy nasz Klient miał świadomość pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy. Wszyscy nasi kontrahenci traktowani są indywidualnie, a każdy nowe wyzwanie traktujemy z najwyższą uwagą. 

 

Sprzedaż

Korzystając z europejskiej sieci partnerów, jesteśmy w stanie w 90% przypadków zaoferować produkty w bardzo krótkim czasie realizacji - nawet do 7 dni.
Dotyczy to szczególnie przekładni lub zespołów napędowych o wartości jednostkowej powyżej 1000 Euro.

Doradztwo

Nasz zespół specjalistów od wielu lat doradza klientom w doborze najkorzystniejszych rozwiązań, z zakresu techniki napędowej. Dowiedź się więcej tutaj.

Regeneracje przekładni

W zależności od wielkości przekładni można rozważyć jej regenerację. Prowadzimy usługi w pełnym zakresie remontów przekładni.